Ukázky kytic

Svatební kytice

Vrcholem práce floristy je vždy svatební kytice nevěsty. Není to jednoduché: vždy by květiny měly ladit s výběrem svatebních šatů, svatebním prostorem, ve kterém se svatba uskuteční, případně oblečením či barvou svatby. Svatební kytice a květiny na slavnosti, musí mít svou originalitu a duši! Nejde jen o nápaditě vázané svatební květiny, ale jejich prostřednictvím hlavně o upřímné poselství lásky. Připravíme svatební kytici, kytice pro maminky, svědkyni, korzáž pro ženicha, mládence a svědka. Tradicí jsou také myrty s vývažkem či mašličkou, dále připravíme dekoraci svatebních aut, dekoraci obřadu a nakonec celý prostor svatební hostiny.

Netradiční kytice

Nenechte se svázat tradiční představou kytice. Důvěřujte našemu týmu a odměnou Vám bude netradiční kytice, na kterou budete dlouho vzpomínat.Uvázat působivou, originální kytici z netradičně voleného materiálu, dekorací vyžaduje především fantazii a odvahu. Když se dílo podaří, je co obdivovat a na co se dívat. Léta vážeme nápadité kytice z podzimních, jarních, letních ( dokonce i zimních! ) barev – z pestré nabídky matky přírody. Výsledky dávno sklízí úspěch a jsou na trhu s květinovými vazbami nepřehlédnutelné. Naše nabídka je v tomto ohledu bohatá. Vymyslíme květinové dekorace k jakékoliv příležitosti např. tématické akce (80.léta, black and white party, 30.léta, silvestr atd..) Kochejte se! A vyberte si!

Smuteční kytice

Smuteční kytice by měla být vždy výrazem vztahu mezi lidmi. Poslední rozloučení musí být i díky uvázané květině na patřičné úrovni. Vždyť je definitivním vzkazem o prožitém čase, o přátelství a lásce. Posledním podáním ruky a poděkováním. To vše dokážeme květinami a nápaditými vazbami vyjádřit..

Květinové výzdoby

Nabízíme možnost květinové výzdoby na jakoukoliv akci. Ať už se jedná o výzdobu jedné místnosti, nebo celého areálu. Naše služby jsou Vám kdykoliv k dispozici.

Podzimní Aranžmá

Dokážeme Vám, že i podzim dokáže být pro tvorbu kytic vhodným obdobím. Nevěříte? Přesvědčte se samy v naši galerii. Bohatě a mnohými náramnými tóny barev odměňuje každého floristu i Mistr podzim. Jen ty skvělé kombinace barev! Jaká radost je najít originální paletu pro dech beroucí vazbu květin. Květiny, které dovedou říci vše!

Vánoční Aranžmá

Chcete si vyzdobit Vaši vánoční tabuli? Přejete si vytvořit netradiční ozdoby z čerstvých květin? I to nás tým dokáže a vytvoří pro Vás to pravé a nezapomenutelné kouzlo Vánoc.Radost každého floristy je vytvořit originální vánoční dekoraci, která ladí oku i duši a potěší celou rodinu. Pro nás je cílem krásně vymyslet a nazdobit vánoční stromeček, vázy, vánoční svícny, adventní věnec, dodat ozdoby na stromeček, vytvořit krásnou a originální vánoční výzdobu domu tak, aby vše krásně k sobě ladilo. Vánoce jsou jedny z nejkrásnějších svátků v roce, proto květiny a vánoční výzdoba by na vánočním stole neměly chybět, jen s nimi je o pohodu domova zaručeně postaráno.

Jarní Aranžmá

Jaro se probouzí k životu a květinové vazby hýří odpovídající barevností. Nadějí a příslibem nového života. Na jaře je opravdová radost, vybírat si z bohaté nabídky květinového materiálu a vázat pro Vás náruče kytek pro radost a potěšení. Připravíme a zasadíme pro Vás jarní truhlíky plný barev, na dveře uvážeme krásné věnečky plné květin a doma do vázy dodáme čerstvé řezané květiny.